Hosting & Alan Adı Tescil

Web siteniz için en uygun fiyatlı hosting hizmetini sağlıyoruz. Eğer isterseniz alan adınızı tescil ediyoruz.

Alan adı (domain), bir Web sitesinin İnternet'teki adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir İnternet kullanıcısı Web sitesine sadece IP adresiyle ulaşabilir. Örneğin bu sitenin alan adı acilwebtasarim.net'dir.

Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. 

Alan Adı Tescil

.com .net .org gibi sıradan alan adlarının aksine farklı uzantılı alan adı tescil hizmeti de sunmaktayız. Fiyatlar için iletişime geçiniz.

Hosting Hizmeti

Uygun fiyatlı hosting firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Sizin için en uygun fiyatlı hosting paketini belirliyoruz.

Web Site Taşıma Hizmeti

Aynı gün içerisinde web sitenizi taşıyoruz. Bize hosting bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir. Güvenilir ve hızlı hizmetimizdir.

SSL Sertifikası

Web sitenizin güvenli olarak tanımlanmasını sağlayan (HTTPS), SSL sertifikası hizmetimiz bulunmaktadır. Tercihlerinize uygun olarak sertifikanızı aynı gün içerisinde teslim ediyor ve kurulumunu yapıyoruz.

Avrupa & Amerika Hosting

Web sitenizin farklı ülkelerde gözükmesini istiyorsanız bu hizmeti sizin için sağlıyoruz. Her ülkede hosting hizmeti sağlamaktayız. 

Özel İstekleriniz

Hosting ve alan adı kategorisinde özel bir hizmet isteğiniz olursa sizin için gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız İşler

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Projeniz Hakkında Konuşalım

Sizin için buradayız, istediğiniz hizmetler için ücretsiz fiyat teklifi verebiliriz.

Çevrimiçiyiz! - Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Müşteri Yorumları