Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizi arama motorlarında (Google, Yandex, Bing) öne çıkaralım, gelirinizi artırın.

 

Web sitenizi optimize ederiz. Seçtiğiniz anahtar kelimeler ile web sitenizi ön sıralara çıkarırız.

Tanıtım Yazısı

Site, ürün, hizmet, marka veya içerik bilinirliğini arttırmak için farklı sitelerde yayınlanan bazı yazılar içerisinde ilgili anahtar kelimelere link çıkışı sağlanmasıyla, okuyucunun ilgili siteye yönlendirilmesidir. 

Tek Sayfa SEO

Tek sayfalı siteler oldukça popülerdir. Üstelik bu siteler oldukça güzel gözükmektedirler. Bu nedenle hemen hemen pek çok sektördeki firmalar tek sayfalı sitelere doğru yönelmektedirler. 

Link Yapısı

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası, arama motorlarında listelenen sayfa anahtar kelimelerinize önem katmak için dahili bağlantı profilinizi oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelidir. SEO stratejilerimiz sitenize arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama kazandıracaktır. Tam bir SEO anahtar kelime sıralaması raporu, bir bağlantı oluşturma profili raporu ve dizine eklenmiş sayfa bilgileri sağlayacağız. Müşteri odaklı ekibimiz trafik akışınızı iyileştirecek ve web tabanlı işlemleriniz için satışları artıracaktır.

SEO, çevrimiçi pazarlamanın yaşam çizgisidir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir paket sunuyoruz. Uzmanlarımız Google, Bing ve Yandex gibi tüm büyük arama motorlarının en son yönergeleri konusunda eğitim aldıkları için gerisini bize bırakın.

Anahtar Kelime Araştırması

En önemli SEO unsurlarından biri hedef anahtar kelimelerdir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiğinizi artırmak için ekibimizin tüm bağlantı kurma faaliyetleriniz için en iyi stratejiyi belirlemesine izin verin.

Faaliyet Raporları

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesine ilişkin ayrıntılı bir raporun yanı sıra trafiğinizle ilgili veriler, en çok yönlendiren anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin tam bir açıklamasını sunuyoruz.

Yaptığımız İşler

GOOGLE'DA ÖN SIRALARA ÇIKIN

Sizi arayalım, projeniz hakkında konuşalım!

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

 

Çevrimiçiyiz! - Yandaki formu doldurursanız sizinle iletişime geçebiliriz. 

Müşterilerimiz