WordPress Uzmanlık Hizmetleri

WordPress sitelerinizi özelleştiriyoruz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz konularda size yardımcı oluyoruz.

WordPress Uzmanlık Hizmeti, WordPress altyapılı web sitesi kullanan müşterilerimiz içindir. Web site düzenlenmesi, eklenti yapımı, tema yapımı, kişiye özel istekler vb. diğer özel işlerinizi de bu hizmetimiz kapsamaktadır.

İleri teknolojilerle web siteleri yapıyoruz, WordPress altyapılı web sitelerinizi siz değerli müşterilerimiz için özelleştiriyoruz. Size her konuda yardımcı olmak için buradayız!

WordPress Uzmanlık Hizmetlerimiz

WordPress Hızlandırma

Siteniz yavaş mı açılıyor? Hiç sorun değil. Önbellek eklentimiz ile web sitenizin sayfa açılış hızını artırıyoruz. Bu işte iddialıyız.

WordPress SEO

Google, Yandex, Bing arama motorlarına web sitenizi kayıt ediyoruz. Hizmetimiz bununla sınırlı değil. Sayfalarınızın SEO ayarlarını yapıyoruz.

Çoklu Dil Seçeneği

WordPress sitenize birden fazla dil ekleyebilirsiniz. Sizin için bu hizmeti sağlıyoruz, eğer isterseniz çeviri de yapıyoruz.

WordPress Güvenlik

Web sitenizi güvenli hale getiriyoruz. Kontrol panelinize sizden başkası giremeyecek, sitenizin güvenliğini artırma garantili. Bu işte iddialıyız.

Online Destek Sistemi

Web sitemizin sağ altında gördüğünüz online destek sistemini web sitenize entegre ediyoruz. Yolda giderken bile müşterilerinizi kaçırmayacaksınız.

İletişim Formu Ayarları

İletişim formundan gelen mesajlar size ulaşmıyor mu? Hiç sorun değil, bu sorunu sizin için çözüyoruz.

Yaptığımız İşler

Dünyada en çok kullanılan WordPress altyapısı ile web sitenizi sizin için tasarlayabiliriz. WordPress, Türkçe kontrol panelli, mobil uyumlu bir web sitesi hizmetidir. Bütçe dostu olması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. ACİL Web Tasarım olarak ayrıca WordPress uzmanlık hizmeti vermekteyiz. 

Yukarıdaki listedeki hizmetlerimiz haricinde de özel hizmetlerimiz bulunmaktadır. WordPress sitenizde tam olarak hangi değişikliği istiyorsunuz? Bize belirtmeniz yeterlidir. WordPress konusunda uzmanlaşmış ekip üyelerimiz siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaktır. Biz sizin için buradayız.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Projeniz Hakkında Konuşalım

Sizin için buradayız, istediğiniz hizmetler için ücretsiz fiyat teklifi verebiliriz.

Çevrimiçiyiz! - Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Müşteri Yorumları